Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt Opakowania

INNOTIVO - BORN TO IMPRESS

Projekt Opakowania Projekt miał na celu zaprojektowanie zupełnie nowego wrażenia z istniejącym opakowaniem produktu, na którym mój klient nie był pod wrażeniem. Jest to pierwszy produkt, jaki kiedykolwiek stworzyło INNOTIVO. Mój klient oczekiwał, że mój projekt wyznaczy punkt odniesienia dla przyszłych produktów w przyszłości, a opakowanie tego produktu z powodzeniem wypełniło sposób projektowania „INNOTIVO”, futurystyczny i silny efekt wizualny.

Nazwa Projektu : INNOTIVO - BORN TO IMPRESS , Nazwisko projektanta : Jeffery Yap ®, Imię klienta : JEFFERY YAP DESIGN .

INNOTIVO - BORN TO IMPRESS   Projekt Opakowania

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.