Magazyn Design
Magazyn Design
Komoda

shark-commode

Komoda Komoda połączona z otwartą półką, a to daje wrażenie ruchu, a dwie części czynią ją bardziej stabilną. Zastosowanie różnych wykończeń powierzchni i różnych kolorów pozwala na tworzenie różnych nastrojów i może być instalowane w różnych wnętrzach. Zamknięta komoda i otwarta półka dają iluzję żywej istoty.

Nazwa Projektu : shark-commode, Nazwisko projektanta : Viktor Kovtun, Imię klienta : Xo-Xo-L design.

shark-commode Komoda

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.