Magazyn Design
Magazyn Design
Branding Badawczy

Pain and Suffering

Branding Badawczy Ten projekt bada cierpienie na różnych poziomach: filozoficznym, społecznym, medycznym i naukowym. Z mojego osobistego punktu widzenia, że cierpienie i ból mają wiele twarzy i form, filozoficznych i naukowych, jako podstawę wybrałem humanizację cierpienia i bólu. Studiowałem analogie między symbiotykiem w naturze a symbiotykiem w relacjach międzyludzkich i na podstawie tych badań stworzyłem postacie, które wizualnie reprezentują symbiotyczne relacje między cierpieniem a cierpiącym oraz między bólem a cierpiącym. Ten projekt jest eksperymentem, a odbiorcą jest widz.

Nazwa Projektu : Pain and Suffering, Nazwisko projektanta : Sharon Webber-Zvik, Imię klienta : Sharon Webber-Zvik.

Pain and Suffering Branding Badawczy

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.