Magazyn Design
Magazyn Design
Stolik Kawowy

Catena

Stolik Kawowy Stolik kawowy składał się z czterech stolików bocznych. Nietypowe rozmieszczenie stolików bocznych komponuje się w kształt litery L stolika kawowego, który jest oryginalną formą stolików kawowych. Nie wymaga dodatkowego wysiłku, aby używać stolików jako stolika kawowego lub bocznego, tylko stoliki boczne powinny być połączone w kształcie litery L. Elementy nośne każdego stołu bocznego są tworzone przy użyciu różnych kombinacji tego samego kształtu. Ten prosty kształt, prostokąt z okrągłą krawędzią, jest również formą każdego boku stolika do kawy, więc forma każdego stolika bocznego i stolika kawowego jest inna, ale powiązana.

Nazwa Projektu : Catena, Nazwisko projektanta : Ayça Sevinç Tatlı, Imię klienta : .

Catena Stolik Kawowy

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.