Magazyn Design
Magazyn Design
Naszyjnik

Scar is No More a Scar

Naszyjnik Projekt ma za sobą dramatyczną bolesną historię. Inspiracją dla mnie była moja niezapomniana krępująca blizna na ciele, spalona przez silne fajerwerki, gdy miałam 12 lat. Próbując pokryć to tatuażem, tatuator ostrzegł mnie, że gorzej będzie ukryć strach. Każdy ma swoją bliznę, każdy ma swoją niezapomnianą bolesną historię lub historię, najlepszym rozwiązaniem na uzdrowienie jest nauczenie się, jak się z nią zmierzyć i zdecydowanie przezwyciężyć, zamiast ukrywać lub próbować od niej uciec. Dlatego mam nadzieję, że osoby noszące moją biżuterię mogą poczuć się silniejsze i bardziej pozytywne.

Nazwa Projektu : Scar is No More a Scar , Nazwisko projektanta : Isabella Liu, Imię klienta : School of jewellery, Birmingham City University.

Scar is No More a Scar  Naszyjnik

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.