Magazyn Design
Magazyn Design
Komoda Commodia

Commodia

Komoda Commodia Commodia by ArteNemus to komoda o organicznych powierzchniach i kształtach. Jej ekskluzywny wygląd podkreśla zastosowanie gatunków drewna o wyjątkowej jakości oraz znakomite wykonanie. Jego kształt podkreśla kontrast między kolorystyką drewna powierzchni a kolorystyką drewna na krawędziach. Ponadto materiałom i wykończeniom ukrytych powierzchni przywiązuje się taką samą szczególną wagę do jakości, jak w przypadku powierzchni widocznych, co daje koncepcję estetyczną bez nieciągłości. Design Commodii jest współczesny z klasyczną inspiracją.

Nazwa Projektu : Commodia, Nazwisko projektanta : Eckhard Beger, Imię klienta : ArteNemus.

Commodia Komoda Commodia

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.