Magazyn Design
Magazyn Design
Monitor Douszny Douszny

ZTONE

Monitor Douszny Douszny Jako akcesorium stylu życia, te słuchawki są wyposażone w koncepcję biżuterii. Składa się z oczekującej na opatentowanie końcówki dousznej, której korpus jest dopasowany do muszli. Wydłużona, elastyczna końcówka douszna w kształcie skrzydełka poprawia stabilność ucha, podtrzymując grzbiet ucha. Wynalazek jest wytwarzany z silikonu w celu zwiększenia maksymalnej elastyczności. Głowica w kształcie grzybka została zaprojektowana tak, aby dopasować się do wnętrza przewodu słuchowego, aby zapewnić najlepsze uszczelnienie przed hałasem zewnętrznym. Zapewnia ekonomiczne rozwiązanie zastępujące wysokiej jakości niestandardowy monitor, a jednocześnie zapewnia najdokładniejsze odtwarzanie dźwięku.

Nazwa Projektu : ZTONE, Nazwisko projektanta : IMEGO Infinity LLC, Imię klienta : I-MEGO.

ZTONE Monitor Douszny Douszny

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.