Magazyn Design
Magazyn Design
Gramofon Hi-Fi

Calliope

Gramofon Hi-Fi Ostatecznym celem obrotowego stołu Hi-Fi jest odtworzenie najczystszych i nieskażonych dźwięków; ta esencja dźwięku jest jednocześnie końcem i koncepcją tego projektu. Ten upiększony produkt jest rzeźbą dźwięku, która odtwarza dźwięk. Jako gramofon jest jednym z najlepszych dostępnych gramofonów Hi-Fi, a ta niezrównana wydajność jest zarówno wskazana, jak i wzmocniona przez jego unikalną formę i aspekty konstrukcyjne; łącząc formę i funkcję w duchowej jedności, aby wcielić się w gramofon Calliope.

Nazwa Projektu : Calliope, Nazwisko projektanta : Deniz Karasahin, Imię klienta : Calliope Audio.

Calliope Gramofon Hi-Fi

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.