Magazyn Design
Magazyn Design
Zabawka

Movable wooden animals

Zabawka Różnorodne zabawki ze zwierzętami poruszają się na różne sposoby, proste, ale zabawne. Abstrakcyjne kształty zwierząt wciągają wyobraźnię dzieci. W grupie jest 5 zwierząt: świnia, kaczka, żyrafa, ślimak i dinozaur. Głowa kaczki przesuwa się od prawej do lewej, gdy podnosisz ją z biurka, wydaje się, że mówi ci „NIE”; Głowa żyrafy może poruszać się w górę iw dół; Nos świni, głowy ślimaka i dinozaura poruszają się z wnętrza na zewnątrz, gdy odwrócisz ich ogony. Wszystkie te ruchy sprawiają, że ludzie się uśmiechają i zmuszają dzieci do zabawy na różne sposoby, takie jak ciągnięcie, pchanie, obracanie itp.

Nazwa Projektu : Movable wooden animals, Nazwisko projektanta : Sha Yang, Imię klienta : Shayang Design Studio.

Movable wooden animals Zabawka

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.