Magazyn Design
Magazyn Design
Aplikacje Watchfaces

genuse

Aplikacje Watchfaces Tritime, Fortime, Timegrid, Timinus, Timechart, Timenine to seria aplikacji zegarowych opracowanych specjalnie dla urządzenia I'm Watch. Aplikacje są oryginalne, proste i estetyczne w projektowaniu, od przyszłego stylu etnicznego, przez styl science-fiction po biznes cyfrowy. Wszystkie grafiki zegarków są dostępne w 9 kolorach - pasujących do kolekcji kolorów I'm Watch. Teraz jest świetny moment na nowy sposób pokazywania, czytania i rozumienia naszych czasów. www.genuse.eu

Nazwa Projektu : genuse, Nazwisko projektanta : Albert Salamon, Imię klienta : genuse.

genuse Aplikacje Watchfaces

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.