Magazyn Design
Magazyn Design
Głośnik Bezprzewodowy

Saxound

Głośnik Bezprzewodowy Saxound to wyjątkowa koncepcja zainspirowana przez niektórych czołowych mówców na świecie, będąca połączeniem najlepszych innowacji, które zostały wprowadzone już kilka lat temu, z połączeniem naszych własnych innowacji, dzięki czemu jest to zupełnie nowe doświadczenie dla ludzi. Podstawowymi elementami Saxounda są cylindryczny kształt i gwintowanie. Wymiary Saxound są inspirowane zwykłym kompaktowym krążkiem o średnicy 13 cm i wysokości 9,5 cm, który można przesuwać jedną ręką. Składa się z dwóch 1 ”Głośniki wysokotonowe, dwa 2-calowe przetworniki średniotonowe i radiator basowy ustawione w tak małej obudowie.

Nazwa Projektu : Saxound, Nazwisko projektanta : Syed Tajudeen Abdul Rahman, Imię klienta : Design Under Garage.

Saxound Głośnik Bezprzewodowy

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.