Magazyn Design
Magazyn Design
Głośnik Bezprzewodowy

Saxound

Głośnik Bezprzewodowy Saxound to wyjątkowa koncepcja zainspirowana przez niektórych czołowych mówców na świecie, będąca połączeniem najlepszych innowacji, które zostały wprowadzone już kilka lat temu, z połączeniem naszych własnych innowacji, dzięki czemu jest to zupełnie nowe doświadczenie dla ludzi. Podstawowymi elementami Saxounda są cylindryczny kształt i gwintowanie. Wymiary Saxound są inspirowane zwykłym kompaktowym krążkiem o średnicy 13 cm i wysokości 9,5 cm, który można przesuwać jedną ręką. Składa się z dwóch 1 ”Głośniki wysokotonowe, dwa 2-calowe przetworniki średniotonowe i radiator basowy ustawione w tak małej obudowie.

Nazwa Projektu : Saxound, Nazwisko projektanta : Syed Tajudeen Abdul Rahman, Imię klienta : Design Under Garage.

Saxound Głośnik Bezprzewodowy

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.