Magazyn Design
Magazyn Design
Oddział Banku

DBS HQ

Oddział Banku Zadaniem firmy allen international było wdrożenie najnowszych technologii bankowych w celu poprawy i ulepszenia obsługi klientów w oddziałach w ich nowej siedzibie głównej w Marina Bay Financial Centre Tower w Singapurze. Powstały projekt banku detalicznego wykorzystuje wrażliwą na ruch interaktywną cyfrową ścianę powitalną, szybkie stacje obsługi do szybkich transakcji oraz instalację kasjerów w półprywatnych stanowiskach konsultacyjnych. Oddział obejmuje również salę widowiskową na 300 miejsc i pierwsze w oddziale studio telewizyjne Channel News Asia. Dedykowane salony dla

Nazwa Projektu : DBS HQ, Nazwisko projektanta : Allen International, Imię klienta : allen international.

DBS HQ Oddział Banku

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.