Magazyn Design
Magazyn Design
Oddział Banku

DBS HQ

Oddział Banku Zadaniem firmy allen international było wdrożenie najnowszych technologii bankowych w celu poprawy i ulepszenia obsługi klientów w oddziałach w ich nowej siedzibie głównej w Marina Bay Financial Centre Tower w Singapurze. Powstały projekt banku detalicznego wykorzystuje wrażliwą na ruch interaktywną cyfrową ścianę powitalną, szybkie stacje obsługi do szybkich transakcji oraz instalację kasjerów w półprywatnych stanowiskach konsultacyjnych. Oddział obejmuje również salę widowiskową na 300 miejsc i pierwsze w oddziale studio telewizyjne Channel News Asia. Dedykowane salony dla

Nazwa Projektu : DBS HQ, Nazwisko projektanta : Allen International, Imię klienta : allen international.

DBS HQ Oddział Banku

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.