Magazyn Design
Magazyn Design
Showroom

From The Future

Showroom Showroom: W salonie prezentowane są buty treningowe i sprzęt sportowy, które zostały wykonane w technologii wtrysku. Miejsce wygląda jak wykonane metodą tłoczenia wtryskowego. W metodzie produkcji tego miejsca, meble jakby były łączone z wyprodukowanymi w formie wtryskowej w celu wytworzenia całości. Grube ślady szycia, które na suficie zmiękczają całą technologiczną wizualność.

Nazwa Projektu : From The Future, Nazwisko projektanta : Ayhan Güneri, Imię klienta : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

From The Future Showroom

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.