Magazyn Design
Magazyn Design
Showroom

From The Future

Showroom Showroom: W salonie prezentowane są buty treningowe i sprzęt sportowy, które zostały wykonane w technologii wtrysku. Miejsce wygląda jak wykonane metodą tłoczenia wtryskowego. W metodzie produkcji tego miejsca, meble jakby były łączone z wyprodukowanymi w formie wtryskowej w celu wytworzenia całości. Grube ślady szycia, które na suficie zmiękczają całą technologiczną wizualność.

Nazwa Projektu : From The Future, Nazwisko projektanta : Ayhan Güneri, Imię klienta : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

From The Future Showroom

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.