Magazyn Design
Magazyn Design
Showroom

CHAMELEON

Showroom Tematem przewodnim salonu jest technologia obsługująca miejsca wystawiennicze. Linie technologiczne na suficie i ścianach, zaprojektowane jako wyrażanie technologii butów, które są eksponowane we wszystkich salonach, importowane i wytwarzane w fabryce znajdującej się obok budynku. z dowolną formą, najlepiej zbierając, wykorzystaj technologię CAD-CAM.Barrisol, który produkuje we Francji, meble lakierowane mdf, które produkuje w europejskiej części Stambułu, systemy RGB Led, które produkują w azjatyckiej części Stambułu, bez pomiarów i prób na suficie podwieszanym .

Nazwa Projektu : CHAMELEON, Nazwisko projektanta : Ayhan Güneri, Imię klienta : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

CHAMELEON Showroom

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.