Magazyn Design
Magazyn Design
Świeczniki

Hermanas

Świeczniki Hermanas to rodzina drewnianych świeczników. Są jak pięć sióstr (hermanów) gotowych pomóc Ci stworzyć przytulną atmosferę. Każdy świecznik ma unikalną wysokość, dzięki czemu łącząc je ze sobą będziesz w stanie zasymulować efekt świecenia różnej wielkości świec, używając zwykłych podgrzewaczy. Te świeczniki są wykonane z toczonego buku. Są pomalowane na różne kolory, co pozwala stworzyć własną kombinację pasującą do Twojego ulubionego miejsca.

Nazwa Projektu : Hermanas, Nazwisko projektanta : Maurizio Capannesi, Imię klienta : .

Hermanas Świeczniki

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.