Magazyn Design
Magazyn Design
Dom Mieszkalny

Iwan Residence

Dom Mieszkalny Ten projekt to luksusowa, ekskluzywna rezydencja należąca do klienta z ogromnym zamiłowaniem do najnowocześniejszych współczesnych projektów, ale z głębokim przywiązaniem do czarującego islamskiego stylu. Była to szansa na realizację od dawna upragnionego celu i dążenia do połączenia tych dwóch zróżnicowanych stylów i utrzymania nieskrępowanego poczucia i świadomości połączenia tych tematów. To bardziej przypomina przenikanie się różnych światów, ideologii i epok - mentalne obrazy science fiction historycznego pałacu trwającego 1000 nocy, przechodzącego ogromny lifting twarzy w 21. futurystyczną aurę.

Nazwa Projektu : Iwan Residence, Nazwisko projektanta : Dalia Sadany, Imię klienta : Dezines Dalia Sadany Creations.

Iwan Residence Dom Mieszkalny

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.