Magazyn Design
Magazyn Design
Dwumiejscowy

Mowraj

Dwumiejscowy Mowraj to dwumiejscowy samochód zaprojektowany w duchu etnicznego stylu egipskiego i gotyckiego. Jego forma wywodzi się z Nowrag, egipskiej wersji młócących sań, zmienionej tak, aby uosabiać gotycki styl, bez uszczerbku dla jej etnicznej istoty przedpotopowej. Projekt jest lakierowany na czarno, z etnicznymi egipskimi ręcznie robionymi grawerunkami na ramionach i nogach, a także bogatą aksamitną tapicerką, ozdobioną śrubami i pierścieniami, nadającymi mu średniowieczny rzucony wygląd gotycki.

Nazwa Projektu : Mowraj , Nazwisko projektanta : Dalia Sadany, Imię klienta : Dezines Dalia Sadany Creations.

Mowraj  Dwumiejscowy

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.