Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt Opakowania Gumy Do Żucia

ZEUS

Projekt Opakowania Gumy Do Żucia Wzory opakowań na gumę do żucia. Ideą tych projektów jest „stymulowanie wrażliwości”. Docelowymi produktami są dwudziestokilkuletni mężczyźni, a te innowacyjne projekty pomagają im instynktownie wybierać produkty w sklepach. Główne wizualizacje wyrażają spektakularny światopogląd na naturalne zjawiska, które wiążą się z każdym smakiem. THUNDER SPARK dla intensywnego i elektryzującego smaku, SNOW STORM dla mrożącego i silnie chłodzącego aromatu, a RAIN SHOWER dla nawilżającego, soczystego i wodnistego smaku.

Nazwa Projektu : ZEUS, Nazwisko projektanta : Yoichi Kondo, Imię klienta : LOTTE CO.,LTD..

ZEUS Projekt Opakowania Gumy Do Żucia

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.