Magazyn Design
Magazyn Design
Programator Tachografów

Optimo

Programator Tachografów Optimo to przełomowy produkt z ekranem dotykowym do programowania i kalibracji wszystkich tachografów cyfrowych montowanych w pojazdach użytkowych. Koncentrując się na szybkości i łatwości użytkowania, Optimo łączy komunikację bezprzewodową, dane aplikacji produktu i wiele różnych połączeń czujników w przenośne urządzenie do użytku w kabinie pojazdu i warsztacie. Zaprojektowany z myślą o optymalnej ergonomii i elastycznym pozycjonowaniu, jego interfejs sterowany zadaniami i innowacyjny sprzęt znacznie poprawiają wrażenia użytkownika i przenoszą programowanie tachografów w przyszłość.

Nazwa Projektu : Optimo, Nazwisko projektanta : LA Design , Imię klienta : Stoneridge.

Optimo Programator Tachografów

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.