Magazyn Design
Magazyn Design
Komoda

Chilim

Komoda „Chilim by Mirko Di Matteo” to linia mebli stworzona z odnowionych 80-letnich dywanów z Bośni. Te oryginalne meble są wyjątkowe (każdy egzemplarz jest inny), przyjazne dla środowiska (wykonane z odzyskanych starych dywaników) i odpowiedzialne społecznie (zachowują dawną tradycję tkaczy). Łącząc dywaniki z „metalowymi okuciami do walizek lotniczych” (jako obramowania), stworzyliśmy niezniszczalne elementy, które praktycznie na zawsze zachowają zagubione dywany w stylu vintage jako funkcjonalne elementy wystawowe w naszych domach.

Nazwa Projektu : Chilim, Nazwisko projektanta : Matteo Mirko Cetinski, Imię klienta : Mirko Di Matteo Designs.

Chilim Komoda

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.