Magazyn Design
Magazyn Design
Zegarek

Quantum

Zegarek Chciałem innego kształtu, kształtu, który przywoływałby myśli o samochodach sportowych i motorówkach. Zawsze uwielbiałem wygląd ostrych linii i kątów, co znalazło odzwierciedlenie w moim projekcie. Tarcza przedstawia widzowi trójwymiarowe wrażenia, a na tarczy znajduje się wiele „poziomów”, które są widoczne pod dowolnym kątem, pod jakim można oglądać zegarek. Zaprojektowałem pasek mocujący bezpośrednio do zegarka, mając na celu zapewnienie użytkownikowi zintegrowanego i trójwymiarowego doświadczenia.

Nazwa Projektu : Quantum, Nazwisko projektanta : Elbert Han, Imię klienta : Han Designs.

Quantum Zegarek

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.