Magazyn Design
Magazyn Design
Dołączany Odchylany Stół

Ergo-table for bed

Dołączany Odchylany Stół Stół można obracać pod pewnym kątem, aby zmieścić się pod łóżkiem / przedziałem, aby zmaksymalizować przestrzeń i otworzyć w użyteczny sposób. Może mieć kilka funkcji obrotowych, które są na 2 płaszczyznach, aby ułatwić użytkownikowi huśtanie się. Może pomóc rozwiązać potencjalny problem związany z umieszczeniem laptopa lub podobnych urządzeń bezpośrednio na łóżku, które zatrzymują przepływ powietrza. W aspekcie ergonomicznym stół Swing zapewnia użytkownikowi odpowiednią powierzchnię montażową, aby uniknąć naciskania na kolana użytkownika. Kiedy ciało jest w preferowanej pozycji, stół obraca się w jego stronę z łatwością utrzymując komfort. Korzystanie ze stołu jest również przyjazne dla osób niepełnosprawnych.

Nazwa Projektu : Ergo-table for bed, Nazwisko projektanta : Ivan Paul B. Abanilla, Imię klienta : ABANILLA DESIGN.

Ergo-table for bed Dołączany Odchylany Stół

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.