Magazyn Design
Magazyn Design
Torba

Diana

Torba Torba ma zawsze dwie funkcje: wkładać rzeczy do środka (tyle, ile można w niej włożyć) i ładnie wyglądać, ale nie w tej kolejności.Ta torba spełnia oba wymagania. Jest wyjątkowa i różni się od innych woreczków połączeniem materiałów użytych do jej wykonania: plexi z dołączoną tekstylną torbą. Torba jest bardzo architektoniczna, prosta i czysta w swojej formie, ale mimo to funkcjonalna. W swojej konstrukcji jest hołdem dla Bauhausu, jego światopoglądu i jego mistrzów, ale nadal jest bardzo nowoczesny. Dzięki plexi jest bardzo lekki, a jego błyszcząca powierzchnia przykuwa uwagę.

Nazwa Projektu : Diana, Nazwisko projektanta : Diana Sokolic, Imię klienta : .

Diana Torba

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.