Magazyn Design
Magazyn Design
Szafa Wielofunkcyjna

Shanghai

Szafa Wielofunkcyjna Wielofunkcyjna szafa „Shanghai”. Wzór frontów i lakoniczna forma pełnią funkcję „dekoracyjnej ściany”, dzięki czemu można postrzegać garderobę jako element dekoracyjny. System „all inclusive”: obejmuje miejsca składowania o różnej pojemności; wbudowane szafki nocne będące częścią frontu szafy otwierane i zamykane jednym naciśnięciem frontu; Dwie wbudowane lampki nocne ukryte pod niezwykłą przestrzenią po obu stronach łóżka. Główna część szafki wykonana jest z maleńkiego drewnianego elementu. Składa się z 1500 sztuk kempas i 4500 sztuk bielonego dębu.

Nazwa Projektu : Shanghai, Nazwisko projektanta : Julia Subbotina, Imię klienta : Julia Subbotina.

Shanghai Szafa Wielofunkcyjna

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.