Magazyn Design
Magazyn Design
Ławka Parkowa

S-Clutch

Ławka Parkowa Ławka S-clutch wywodzi swoją nazwę od toreb ze sprzęgłem, ponieważ czerpie inspirację z ikony stylu i jej ważny wkład w akcesoria i styl. S-wywodzi się z Shelter, Stray, Street, Sunshine and Space i jest ławką, która aspiruje do nadania miejskim krajobrazom bardziej kolorowego i ludzkiego akcentu, uwzględniając podstawowe wartości harmonijnej symbiozy i istnienia. Chociaż wykorzystuje fantazyjny kolor, który można znaleźć w pokoju dziecka, promuje zabawne podejście do życia w mieście, które dosłownie należy traktować poważnie.

Nazwa Projektu : S-Clutch, Nazwisko projektanta : Helen Brasinika, Imię klienta : BllendDesignOffice.

S-Clutch Ławka Parkowa

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.