Magazyn Design
Magazyn Design
Drewniana Łyżka

Balance

Drewniana Łyżka Idealnie ukształtowana i wyważona do gotowania, ta ręcznie rzeźbiona łyżka z gruszy była moją próbą przedefiniowania projektu naczynia kuchennego przy użyciu jednego z najstarszych materiałów używanych przez ludzkość, drewna. Miska łyżki została asymetrycznie wyrzeźbiona, aby zmieściła się w rogu garnka. Rączka została ukształtowana z subtelną krzywizną, dzięki czemu idealnie nadaje się dla praworęcznego użytkownika. Pasek wkładki Purpleheart dodaje odrobinę charakteru i wagi trzonkowi łyżki. A płaska powierzchnia na spodzie rączki pozwala łyżce samodzielnie stać na stole.

Nazwa Projektu : Balance, Nazwisko projektanta : Christopher Han, Imię klienta : natural crafts by Chris Han.

Balance Drewniana Łyżka

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.