Magazyn Design
Magazyn Design
Drewniana Łyżka

Balance

Drewniana Łyżka Idealnie ukształtowana i wyważona do gotowania, ta ręcznie rzeźbiona łyżka z gruszy była moją próbą przedefiniowania projektu naczynia kuchennego przy użyciu jednego z najstarszych materiałów używanych przez ludzkość, drewna. Miska łyżki została asymetrycznie wyrzeźbiona, aby zmieściła się w rogu garnka. Rączka została ukształtowana z subtelną krzywizną, dzięki czemu idealnie nadaje się dla praworęcznego użytkownika. Pasek wkładki Purpleheart dodaje odrobinę charakteru i wagi trzonkowi łyżki. A płaska powierzchnia na spodzie rączki pozwala łyżce samodzielnie stać na stole.

Nazwa Projektu : Balance, Nazwisko projektanta : Christopher Han, Imię klienta : natural crafts by Chris Han.

Balance Drewniana Łyżka

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.