Magazyn Design
Magazyn Design
Łazienka

Passion

Łazienka Ten pokój kąpielowy uosabia Yang i Yin, czerń i biel, pasję i spokój. Naturalny marmur nadaje temu pomieszczeniu oryginalny i niepowtarzalny charakter. A ponieważ zawsze szukamy naturalnego charakteru, zdecydowałem się na użycie materiałów organicznych, które tworzą prawdziwie spokojną atmosferę. Sufit jest ostatnim akcentem, który wprowadza wewnętrzną harmonię do tego pomieszczenia. Mnogość luster sprawia, że wygląda bardziej przestrzennie. Przełączniki, gniazda i akcesoria zostały dobrane tak, aby pasowały do schematu kolorystycznego szczotkowanego chromu. Szczotkowany chrom wygląda elegancko na tle czarnej płytki i pasuje do wnętrza.

Nazwa Projektu : Passion, Nazwisko projektanta : Julia Subbotina, Imię klienta : Julia Subbotina.

Passion Łazienka

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.