Magazyn Design
Magazyn Design
Mysz Komputerowa

Snowball

Mysz Komputerowa Snowball został zaprojektowany do działania w odwrotny sposób w stosunku do konwencjonalnego korzystania z myszy. Urządzenie ma prostą, ale przyciągającą wzrok formę, uzupełnioną unikalną jednostką sterującą, może być dostosowywane zarówno przez alternatywną obudowę, jak i opcje kolorów jednostki sterującej, a także za pomocą różnych funkcji, które są korzystne z projektu i zasady działania. Dzięki wbudowanemu systemowi wewnętrznemu zawierającemu dwa optyczne trackery, ślady Snowball wynoszą się w dwóch prostopadłych płaszczyznach. Ta możliwość uwalnia korzystanie, całkowicie dostosowując doświadczenie użytkownika.

Nazwa Projektu : Snowball, Nazwisko projektanta : Hakan Orel, Imię klienta : .

Snowball Mysz Komputerowa

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.