Magazyn Design
Magazyn Design
Twórcza Przebudowa

Redefinition

Twórcza Przebudowa Założeniem projektu było zachowanie kontekstu górskiego, bez emanowania rustykalnych wspomnień dominujących typologii górskich zabudowań mieszkalnych. Polegał on na generalnej renowacji typowego górskiego domu. Wszystko byłoby wykonane na miejscu, przy użyciu jako podstawowego materiału metalu, drewna sosnowego i kruszyw mineralnych, pracy ludzkiej i fachowej wiedzy. Głównym założeniem było nadanie przedmiotom wartości użytkowej i sentymentalnej po uznaniu ich przez właścicieli za użyteczne i znajome, a także zaprojektowanie z myślą o transformacyjnej mocy materiałów.

Nazwa Projektu : Redefinition, Nazwisko projektanta : Helen Brasinika, Imię klienta : BllendDesignOffice.

Redefinition Twórcza Przebudowa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.