Magazyn Design
Magazyn Design
Stół Interakcji

paintable

Stół Interakcji Paintable to stół wielofunkcyjny dla każdego, może to być zwykły stół, stół kreślarski lub instrument muzyczny. Możesz użyć różnych rodzajów kolorów do malowania na powierzchni stołu, aby tworzyć muzykę z przyjaciółmi lub rodziną, a powierzchnia przenosi rysunek w melodię przez czujniki kolorów. Istnieją dwa sposoby rysowania, kreatywne rysowanie i rysowanie nut, dzieci mogą narysować wszystko, co chcą, stworzyć losową muzykę lub użyć zaprojektowanej przez nas reguły, aby wypełnić kolor w określonej pozycji, aby stworzyć rymowankę.

Nazwa Projektu : paintable, Nazwisko projektanta : Nien-Fu Chen, Imię klienta : Högskolan för design och konsthantverk.

paintable Stół Interakcji

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.