Magazyn Design
Magazyn Design
Interaktywna Szczoteczka Do Zębów

TTONE

Interaktywna Szczoteczka Do Zębów TTone to interaktywna szczoteczka do zębów dla dzieci, która odtwarza muzykę bez tradycyjnych baterii. TTone przechwytuje energię kinetyczną wytwarzaną podczas szczotkowania. Chodzi o to, aby szczotkowanie było ciekawsze dla dziecka, a jednocześnie kształtowało zdrowe nawyki w zakresie higieny jamy ustnej. Muzyka pochodzi z wymiennej szczotki. Po jej wymianie otrzymują nową melodię muzyczną wraz z nową szczoteczką. Muzyka bawi dziecko, zachęcając je do szczotkowania we właściwym czasie, a jednocześnie pozwala rodzicom wiedzieć, czy ich dziecko skończyło szczotkować, czy nie.

Nazwa Projektu : TTONE, Nazwisko projektanta : Nien-Fu Chen, Imię klienta : Umeå Institute of Design .

TTONE Interaktywna Szczoteczka Do Zębów

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.