Magazyn Design
Magazyn Design
Taborety

Musketeers

Taborety Prosty. Elegancki. Funkcjonalny. Muszkieterowie to trójnożne taborety wykonane z malowanego proszkowo metalu, wygięte na kształt z laserowo wycinanymi drewnianymi nogami. Udowodniono geometrycznie, że trójnożna podstawa jest faktycznie bardziej stabilna i ma najmniejsze szanse na chybotanie niż w przypadku czterech. Dzięki doskonałej równowadze i funkcjonalności, elegancja muszkieterów w modernistycznym wyglądzie sprawia, że jest to idealny element do Twojego pokoju. Dowiedz się więcej: www.rachelledagnalan.com

Nazwa Projektu : Musketeers, Nazwisko projektanta : Rachelle Dagñalan, Imię klienta : Rachelle Marie Dagñalan (rmd*).

Musketeers Taborety

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.