Magazyn Design
Magazyn Design
Konwertowalne Urządzenie Edukacyjne

Pupil 108

Konwertowalne Urządzenie Edukacyjne Uczeń 108: Najbardziej przystępne cenowo urządzenie konwertowalne z systemem Windows 8 dla edukacji. Nowy interfejs i zupełnie nowe doświadczenie w nauce. Uczeń 108 łączy świat tabletów i laptopów, przełączając się między nimi, aby poprawić wyniki w edukacji. Windows 8 otwiera nowe możliwości uczenia się, umożliwiając uczniom pełne wykorzystanie funkcji ekranu dotykowego i niezliczonych aplikacji. Element Intel® Education Solutions, Pupil 108 jest najbardziej przystępnym cenowo i odpowiednim rozwiązaniem dla sal lekcyjnych na całym świecie.

Nazwa Projektu : Pupil 108, Nazwisko projektanta : Jp Inspiring Knowledge, Imię klienta : JP - inspiring knowledge.

Pupil 108 Konwertowalne Urządzenie Edukacyjne

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.