Magazyn Design
Magazyn Design
Kosz Na Papierosy / Gumę

Smartstreets-Smartbin™

Kosz Na Papierosy / Gumę Wielokrotnie opatentowany kosz na śmieci z unikalnymi możliwościami, Smartbin ™ uzupełnia istniejącą infrastrukturę uliczną jako bliźniak, tyłem do siebie, wokół dowolnego rozmiaru i kształtu słupa latarni lub szyldu lub w formacie solo na ścianach, balustradach i cokołach. Uwalnia to nową, nieoczekiwaną wartość z istniejących aktywów ulicznych, tworząc sieci wygodnych, przewidywalnych koszy na śmieci na papierosy i gumy, które są zawsze w zasięgu ręki, bez dodawania bałaganu do sceny ulicznej. Smartbin zmienia opiekę uliczną w miastach na całym świecie, umożliwiając skuteczną reakcję na śmieci z papierosów i gum.

Nazwa Projektu : Smartstreets-Smartbin™, Nazwisko projektanta : SMARTSTREETS LTD, Imię klienta : Smartstreets Ltd.

Smartstreets-Smartbin™ Kosz Na Papierosy / Gumę

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.