Magazyn Design
Magazyn Design
Konfigurowalny Komputer

BENT

Konfigurowalny Komputer Zaprojektowany z zasadą masowej personalizacji, lepiej spełniający potrzeby użytkowników w ramach ograniczeń masowej produkcji. Głównym wyzwaniem w tym projekcie było opracowanie projektu, który spełniałby różne potrzeby czterech grup użytkowników w ramach ograniczeń związanych z masową produkcją. Trzy główne elementy dostosowywania są zdefiniowane i wykorzystywane do zróżnicowania produktu dla tych grup użytkowników: 1. udostępnianie ekranu2 . regulacja wysokości ekranu 3. kombinacja klawiatury i kalkulatora. jako rozwiązanie dołączony jest konfigurowalny moduł dodatkowego ekranu, a unikalna kombinacja klawiatury i kalkulatora, którą można dostosować

Nazwa Projektu : BENT, Nazwisko projektanta : Vestel ID Team, Imię klienta : Vestel Electronics Co..

BENT Konfigurowalny Komputer

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.