Magazyn Design
Magazyn Design
Telewizja Led

XX240 BMS SNB LED TV

Telewizja Led Seria telewizorów LED XX240 obejmuje telewizory o przekątnej 32 ", 39", 40 ", 42", 47 ", 50", od najbardziej przystępnych cenowo telewizorów średniej wielkości do najwyższych segmentów, z tym samym pomysłem projektowym, oferującym kilka opcji. Projekt wyświetlacza również należy do firmy produkcyjnej i jest montowany zgodnie z metodologią BMS. Metal wyświetlacza jest pomalowany wysokiej jakości farbą, ponieważ konstrukcja pozostawia otwartą ramkę i ogranicza ją tylko do grubości ścianki tylnej pokrywy. Dlatego telewizor wydaje się być pokryty tylko cienką ramką i podświetlonym obszarem logo poniżej.

Nazwa Projektu : XX240 BMS SNB LED TV, Nazwisko projektanta : Vestel ID Team, Imię klienta : Vestel Electronics Co..

XX240 BMS SNB LED TV Telewizja Led

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.