Magazyn Design
Magazyn Design
Telewizja Led

XX265

Telewizja Led Plastikowa obudowa różni się od konwencjonalnych modeli ogólną teksturą i błyszczącą powierzchnią pozostawioną pod ekranem dla logo i wizualnej iluzji. W zależności od metody produkcji BMS model jest bardzo opłacalny, a jednocześnie ma wyczucie designu. Konstrukcja stojaka na blat ma ciągłą formę płynącą od tyłu do publiczności przez chromowany pasek. Tak więc zarówno konstrukcja obudowy, jak i konstrukcja stojaka uzupełniają się nawzajem.

Nazwa Projektu : XX265, Nazwisko projektanta : Vestel ID Team, Imię klienta : Vestel Electronics Co..

XX265 Telewizja Led

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.