Magazyn Design
Magazyn Design
Dekoder

NOSE Set Top Box

Dekoder NOSE to jeden z najnowszych inteligentnych dekoderów firmy dostarczających technologię transmisji cyfrowej dla użytkowników telewizorów. Najważniejszą postacią NOSA jest „ukryta wentylacja”. Ukryta wentylacja umożliwia tworzenie niepowtarzalnych i prostych projektów. Wewnątrz plastikowej osłony znajduje się metalowa obudowa, która zapobiega przegrzaniu produktu.

Nazwa Projektu : NOSE Set Top Box, Nazwisko projektanta : Vestel ID Team, Imię klienta : Vestel Electronics Co..

NOSE Set Top Box Dekoder

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.