Magazyn Design
Magazyn Design
Cyfrowe Urządzenie Do Transmisji Wideo

Avoi Set Top Box

Cyfrowe Urządzenie Do Transmisji Wideo Avoi to jeden z najnowszych inteligentnych dekoderów firmy Vestel, dostarczający głównie technologię nadawania cyfrowego dla użytkowników telewizorów. Najważniejszą postacią Avoiego jest „ukryta wentylacja”. Ukryta wentylacja umożliwia tworzenie niepowtarzalnych i prostych projektów. Dzięki Avoi, oprócz oglądania kanałów cyfrowych w jakości HD, można słuchać muzyki, oglądać filmy oraz oglądać zdjęcia i obrazy na ekranie telewizora, kontrolując te pliki poprzez menu UI. System operacyjny Avoi to Android V4.2 Jel

Nazwa Projektu : Avoi Set Top Box, Nazwisko projektanta : Vestel ID Team, Imię klienta : Vestel Electronics Co..

Avoi Set Top Box Cyfrowe Urządzenie Do Transmisji Wideo

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.