Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło Wielofunkcyjne

charchoob

Krzesło Wielofunkcyjne Sześcienna forma produktu zapewnia stabilność i równowagę we wszystkich kierunkach. Ponadto trójstronne użytkowanie produktu w formalnej, nieformalnej i przyjaznej etykiecie jest możliwe tylko poprzez obrócenie krzeseł o 90 stopni. Ten produkt został zaprojektowany w taki sposób, aby był jak najlżejszy (4 kg), biorąc pod uwagę wszystkie aspekty jego funkcjonalności. Cel ten został osiągnięty poprzez wybór lekkich materiałów i pustych ram, aby utrzymać wagę produktu na jak najniższym poziomie.

Nazwa Projektu : charchoob, Nazwisko projektanta : Arash Shojaei, Imię klienta : Arshida.

charchoob Krzesło Wielofunkcyjne

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.