Magazyn Design
Magazyn Design
Meble Wielofunkcyjne

Screw Chair

Meble Wielofunkcyjne W dzisiejszym, pełnym przygód życiu, klasa średnia i część społeczeństwa o niskich dochodach znajduje się pod najbardziej ekonomiczną presją, dlatego bardziej interesują ich meble proste, tanie i użytkowane niż eleganckie projekty. zastosowań, które zwiększają potrzebę produktu wielokrotnego użytku. Głównym zastosowaniem tego projektu jest krzesło. Poprzez przemieszczenie części krzesła połączonych śrubami, inne zastosowania, takie jak stół i półka, mogliśmy mieć. Dodatkowo elementy krzesła można zbierać w pudełku będącym główną częścią tego projektu.

Nazwa Projektu : Screw Chair, Nazwisko projektanta : Arash Shojaei, Imię klienta : Arshida.

Screw Chair Meble Wielofunkcyjne

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.