Magazyn Design
Magazyn Design
Pierścionek

The Empress

Pierścionek Fantastyczny kamień piękności - pirop - sama jego istota nadaje wspaniałości i powagi. To właśnie piękno i wyjątkowość kamienia zidentyfikowało obraz, który ma być przyszłą dekoracją. Istniała potrzeba stworzenia wyjątkowej ramy z kamienia, która unosi go w powietrze. Kamień został wyciągnięty poza trzymający go metal. Ta formuła zmysłowa pasja i atrakcyjna siła. Ważne było zachowanie klasycznej koncepcji, wspierającej współczesne postrzeganie biżuterii.

Nazwa Projektu : The Empress, Nazwisko projektanta : Victor A. Syrnev, Imię klienta : Uvelirnyi Dom VICTOR.

The Empress Pierścionek

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.