Magazyn Design
Magazyn Design
Stolik Boczny

una

Stolik Boczny bezproblemowa integracja to esencja stołu una. trzy formy klonu łączą się, tworząc hartowaną powierzchnię ze szkła. produkt intensywnego rozważania materiałów i ich możliwości, wytrzymały, a jednocześnie przewiewny i niesamowicie lekki, una jawi się jako ucieleśnienie równowagi i wdzięku.

Nazwa Projektu : una, Nazwisko projektanta : Conor McDonald, Imię klienta : conor mcdonald creative.

una Stolik Boczny

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.