Magazyn Design
Magazyn Design
Reflektor, Oprawa Wewnętrzna

Zen

Reflektor, Oprawa Wewnętrzna Zen to nowy, w pełni konfigurowalny reflektor, spełniający wszelkie potrzeby techniczne klientów, a także zapewniający estetyczne piękno autentycznego elementu wystroju wnętrza. Zen to jeden z najmniejszych reflektorów na rynku. Dzięki temu ZEN jest znacznie lepiej zintegrowany ze środowiskiem, w którym jest zainstalowany, bez generowania i inwazyjnej obecności. Osiąga się to również dzięki możliwości dostosowania kolorów, naturalnego drewna itp. Projekt Zen oparty jest na ponadczasowych formach, zorientowanych na funkcjonalność i prostotę, polowanie na trwałe, spokojne i pozbawione ostentacji piękno.

Nazwa Projektu : Zen, Nazwisko projektanta : Rubén Saldaña Acle, Imię klienta : Arkoslight.

Zen Reflektor, Oprawa Wewnętrzna

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.