Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja

Man Hing Bistro

Restauracja Man Hing Bistro, serwujące menu herbacianej restauracji w Hongkongu, to nieformalne miejsce na posiłek w okolicy Nan Shan w Shenzhen. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i jest połączony schodami z wejściem z poziomu parteru. Zainspirowani kanciastością aranżacji, bawimy się różnymi paskami i komponujemy z nich w charakterystyczne w restauracji trójkątne wzory. Otoczone mlecznobrązowymi siedzeniami i drewnianymi / czarnymi lustrzanymi wykończeniami, aluminiowe paski owijające się wzdłuż klatki schodowej do lady kasjerskiej są zdecydowanie przyciągającym wzrok miejscem.

Nazwa Projektu : Man Hing Bistro , Nazwisko projektanta : Chi Ling Leung, Imię klienta : Man Hing F&B Management Co.Ltd. .

Man Hing Bistro  Restauracja

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.