Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja

Man Hing Bistro

Restauracja Man Hing Bistro, serwujące menu herbacianej restauracji w Hongkongu, to nieformalne miejsce na posiłek w okolicy Nan Shan w Shenzhen. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i jest połączony schodami z wejściem z poziomu parteru. Zainspirowani kanciastością aranżacji, bawimy się różnymi paskami i komponujemy z nich w charakterystyczne w restauracji trójkątne wzory. Otoczone mlecznobrązowymi siedzeniami i drewnianymi / czarnymi lustrzanymi wykończeniami, aluminiowe paski owijające się wzdłuż klatki schodowej do lady kasjerskiej są zdecydowanie przyciągającym wzrok miejscem.

Nazwa Projektu : Man Hing Bistro , Nazwisko projektanta : Chi Ling Leung, Imię klienta : Man Hing F&B Management Co.Ltd. .

Man Hing Bistro  Restauracja

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.